Vychádzky 2014

V roku 2014 sme pre vás pripravili 10 pravidelných nedeľných vychádzok a 5 sobotných cyklovýletov za poznávaním prírody v okolí Bratislavy. Na tieto akcie nie je potrebné sa vopred prihlasovať.

VYCHÁDZKY


CYKLOVÝLETY


SÚŤAŽ
:

V roku 2014 sme sa rozhodli odmeniť pravidelných účastníkov našich vychádzok a cyklovýletov a pripravili sme súťaž o najvyššiu účasť na nich. Na každej vychádzke a cyklovýlete budete mať možnosť dostať za účasť pečiatku. Po poslednej vychádzke nám odovzdáte alebo zašlete vyplnenú súťažnú kartu (celú alebo len časť s pečiatkovacou tabuľkou – v prípade záujmu Vám kartu po ukončení súťaže vrátime) a pred koncom roka 2014 prebehne zlosovanie o ceny.
Počas roka môžu byť do programu zaradené aj ďalšie akcie, na ktorých budete môcť získať náhradné pečiatky za vymeškané vychádzky. Sledujte našu stránku a Facebook.

Podmienkou zapojenia sa do súťaže je účasť aspoň na 5 zo všetkých 15 ponúkaných akcií. V prípade rovnakého počtu účastí sa výherca určí losovaním.

Vyplnené karty je potrebné odovzdať do 5.1.2015 na adresu watching.sk Koprivnická 15, 841 01 Bratislava, alebo osobne v našej kancelárii na Jozefskej 19.

Vzor pečiatkovacej karty:

karticka_watching.sk

CENY:

1. cena: za najvyššiu absolútnu účasť

2. cena: za najvyššiu účasť na vychádzkach

3. cena: za najvyššiu účasť na cyklovýletoch

4. cena: jeden výherca zo všetkých zúčastnených

Ceny do súťaže venovali:

logo BungyPumpBungyPump – posilňovacie palice so zabudovaným odporom, vhodné pre outdoorový tréning. Efektívne pomáhajú pri chudnutí, rehabilitácií po úrazoch a operáciách, napomáhajú pri zvyšovaní fyzickej kondície a posilňovaní celého organizmu.
www.bungypump.sk

ARAR logo
Tričká do prírody
ARAR s.r.o.

www.greenbike.sk
Predaj a servis bicyklov
www.greenbike.sk