Po novom Lužnom moste za vtákmi Dunaja – cyklovýlet

nedeľa, 17. október 2021

cyklovýlet za poznávaním vtáctva

Ďalší z našich cyklovýletov za vtákmi do okolia Bratislavy. Príďte sa previezť po novom Lužnom moste a spoznajte vtáky na migrácii v okolí rieky Dunaj.

Miesto a čas stretnutia: 9:00, parkovisko pri hrádzi v blízkosti Bufetu pri vzdúvadle, mapa

Dĺžka trvania: 4,5 – 6 hodín (9:00 – 15:00)

Trasa: nenáročná, terén rovinatý, 22 – 27 km

Minimálny počet účastníkov: 8

Maximálny počet účastníkov: 20

Cena: 6 € / osoba

Cena pre deti do 12 rokov: 2,50 €; každé ďalšie dieťa: 1,50 € (cena neplatí pre skupiny detí: školy, záujmové krúžky, …)

Deti do 3 rokov zadarmo

Platba je možná len na mieste v hotovosti.

V cene je zahrnuté: sprevádzanie, zapožičanie príručiek na určovanie vtáctva

V cene NIE je zahrnuté: doprava, strava, zapožičanie ďalekohľadov

Odporúčame doniesť si vlastný ďalekohľad. Keďže na zapožičanie máme len 3 ďalekohľady, ktoré budú dezinfikované pred aj po použití, ale nie je možné si ich medzi sebou požičiavať (okrem osôb žijúcich v spoločnej domácnosti), budú k dispozícii za dobrovoľný príspevok.

Prihlásenie je možné iba e-mailom na info@watching.sk, najneskôr 24 hodín pred konaním akcie. V prípade neskoršieho prihlásenia, iba v kombinácii telefonicky a e-mailom. Do e-mailu uveďte: meno, priezvisko, adresu a tel. číslo, počet osôb a ich vekovú kategóriu (do 12 rokov / dospelý). Predmet e-mailu: Cyklovýlet na Lužný most. Pošleme Vám potvrdzujúci e-mail (ak by ste neobdržali potvrdzujúci e-mail, kontaktujte nás; prosím skontrolujte si aj spam). Prihlásenie je záväzné.

Prihlásením na cyklovýlet dávate súhlas k odberu noviniek od CK watching.sk. (Takéto maily sú posielané len ojedinele.)

Dôležité upozornenia a podmienky účasti z dôvodu minimalizácie šírenia koronavírusu:

  • počas výkladu budú mať všetci účastníci na tvári rúško, šatku, alebo iné prekrytie horných dýchacích ciest
  • počas výkladu dodržiavanie rozostupov medzi osobami 2 metre (okrem osôb žijúcich v spoločnej domácnosti)
  • u sprievodcu bude k dispozícii dezinfekcia rúk
  • je zakázané podávanie rúk
  • ak by sa u niektorého z účastníkov potvrdilo ochorenie COVID 19, z bezpečnostných dôvodov si po dobu 30 dní uchováme zoznam účastníkov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a budeme všetkých účastníkov kontaktovať. Po tomto čase budú údaje vymazané.

V prípade nepriaznivej predpovede počasia Vás budeme informovať o prípadnom zrušení cyklovýletu na našej webovej aj facebookovskej stránke, ako aj e-mailom, deň pred konaním výletu do 12:00. V prípade náhlej zmeny počasia, ktorá by nastala neskôr, Vás budeme informovať formou sms správy. Akcia sa automaticky ruší, ak bude vydaná meteorologická výstraha Slovenským hydrometeorologickým ústavom. Výnimku tvorí výstraha pred vysokou/nízkou teplotou. V prípade takejto výstrahy sa výlet rušiť nemusí.

Bezplatné odhlásenie je možné viac ako 7 dní pred konaním akcie alebo (v prípade neskoršieho prihlásenia) do troch dní od prihlásenia. Pri odhlásení sa z akcie menej ako 7 dní pred jej konaním bude účtovaný storno poplatok vo výške 20% z dohodnutej sumy. V prípade odhlásenia menej ako 48 hod. pred konaním vychádzky, resp. nedostavenia sa na cyklovýlet budeme požadovať uhradenie storno poplatku vo výške 100% z ceny. Táto suma bude použitá na ďalší rozvoj cestovnej kancelárie. Ak sa akcia zruší alebo presunie a účastníkom nebude vyhovovať náhradný termín, bude im vrátená plná suma.