Individuálny kurz poznávania vtáčích hlasov

Chcete vedieť, aké vtáčiky počujete, keď sa prechádzate po vonku? Ktoré sú naše najčastejšie druhy spevavcov? Aký je náš najmenší vtáčik? Naučíte sa aj rôzne pomôcky, ako si ľahšie zapamätať spev jednotlivých vtáčikov. Napríklad spev pinky by sa dal do ľudskej reči preložiť takto: „Čo to tu robííííííš, ty ty ty ty, Ďuro!“. Ako novinku sme tento rok pre Vás pripravili kurz vtáčích hlasov online.

Dĺžka trvania: 90 – 120 min.

Miesto konania: podľa výberu v rámci Bratislavy (v inej lokalite príplatok za dopravu podľa dohody)

Cena: 90,-€ / 1 – 4 osoby

Za každú ďalšiu osobu príplatok 10,-€

Náročnosť: ľahká, terén podľa prostredia

Miesto stretnutia: podľa dohody

Odporúčaný termín: marec – jún

V cene je zahrnuté: prednášajúci počas celého kurzu, zapožičanie ďalekohľadov a príručiek na určovanie vtáctva, doprava prednášajúceho v rámci Bratislavy

V cene NIE je zahrnuté: doprava pre účastníkov kurzu, strava, doprava prednášajúceho mimo Bratislavy

V prípade záujmu sa neváhajte prihlásiť e-mailom na info@watching.sk.

Cenník platí od 1.3.2024. Kvôli vyťaženosti víkendových termínov odporúčame absolvovať kurz cez pracovný týždeň (napr. ráno pred prácou). Do budúcna plánujeme dať na víkendové termíny a sviatky cenu s príplatkom.

V našich krátkych reportážach sa môžete dozvedieť niečo o kurze poznávania vtáčích hlasov, ktorý každoročne organizujeme pre verejnosť na Železnej studničke. Každá obsahuje aj zoznam zaznamenaných druhov vtáctva:

apríl 2015

apríl 2014

apríl 2013

máj 2012

apríl 2012

jún 2011

Kurz poznávania vtáčích hlasov si je možné objednať aj ako firemnú či súkromnú akciu. Kurzy organizujeme aj pre školy v Bratislave, Trenčíne, Martine, Poprade a Prešove. Kurz je možné uskutočniť rovnako cez pracovné ako aj cez voľné dni. Kurz ponúkame aj v anglickom jazyku. Email: info@watching.sk, tel.: +421 903 751 330.

Všeobecné zmluvné podmienky