Jarná migrácia vtákov na Dunaji

utorok, 1. máj 2018

cyklovýlet za poznávaním vtákov

Náš prvý tohtoročný cyklovýlet bude smerovať k Dunaju. Po hrádzi sa dostaneme k Hrušovskej zdrži a následne až k Vtáčiemu ostrovu. Budeme mať príležitosť pozorovať rôzne kačice, potápky, potápače, volavky. Približne prvých 15 km budeme šliapať do pedálov, aby sme sa čo najviac priblížili našej cieľovej oblasti. Potom bude nasledovať niekoľko zastávok na preskúmanie hladiny Dunaja. Zastávky na spiatočnej ceste budeme voliť podľa výskytu vtáctva a výdrže skupiny.

Miesto a čas stretnutia: 9:00, parkovisko pri Starom moste

Dĺžka trvania: 5 – 6 hodín (9:00 – 15:00)

Trasa: mierne náročná, terén rovinatý, cca 46 km, trasa povedie takmer výhradne po cyklochodníku, s výnimkou krátkeho úseku na prehradení Dunaja

Minimálny počet účastníkov: 10

Maximálny počet účastníkov: 30

Minimálna cena: 5 € / osoba

Cena pre deti do 12 rokov: 2 €; každé ďalšie dieťa: 1 € (cena neplatí pre skupiny detí: školy, záujmové krúžky, …)

Deti do 3 rokov zadarmo

Platba je možná len na mieste v hotovosti.

V cene je zahrnuté: sprevádzanie, zapožičanie ďalekohľadov a príručiek na určovanie vtáctva

V cene NIE je zahrnuté: strava, prenájom bicykla

Prihlásenie je možné iba e-mailom na info@watching.sk, najneskôr 24 hodín pred konaním akcie. V prípade neskoršieho prihlásenia, iba v kombinácii telefonicky a e-mailom. Do e-mailu uveďte: meno, priezvisko, adresu a tel. číslo, počet osôb a ich vekovú kategóriu (do 12 rokov / dospelý). Predmet e-mailu: cyklo Dunaj. Pošleme Vám potvrdzujúci e-mail najneskôr v ďalší pracovný deň. Prihlásenie je záväzné.

Prihlásením na cyklovýlet dávate súhlas k odberu noviniek od CK watching.sk. (Takéto maily sú posielané len ojedinele.)

Akcia je vhodná aj pre návštevníkov s deťmi.

V prípade potreby vieme za poplatok zabezpečiť zapožičanie bicykla od Bike Bratislava, prípadne odvoz bicyklov na miesto stretnutia.

V prípade nepriaznivej predpovede počasia Vás budeme informovať o prípadnom zrušení cyklovýletu na našej webovej aj facebookovskej stránke, ako aj e-mailom a sms správou, večer pred konaním výletu. Akcia sa automaticky ruší, ak bude vydaná meteorologická výstraha Slovenským hydrometeorologickým ústavom. Výnimku tvorí výstraha pred vysokou/nízkou teplotou. V prípade takejto výstrahy sa cyklovýlet rušiť nemusí.

Bezplatné odhlásenie je možné viac ako 14 dní pred konaním akcie alebo (v prípade neskoršieho prihlásenia) do troch dní od prihlásenia. Pri odhlásení sa z akcie menej ako 14 dní pred jej konaním bude účtovaný storno poplatok vo výške 20% z dohodnutej sumy. V prípade odhlásenia menej ako 48 hod. pred konaním cyklovýletu, resp. nedostavenia sa na akciu budeme požadovať uhradenie storno poplatku vo výške 100% z ceny. Táto suma bude použitá na ďalší rozvoj cestovnej kancelárie. Ak sa akcia zruší alebo presunie a účastníkom nebude vyhovovať náhradný termín, bude im vrátená plná suma.

Reklamní partneri:

www.podujatia.sk

Všeobecné zmluvné podmienky