Ramená Dunaja na Slovensku

Poznávanie nepoznaných zákutí Dunaja

Termín splavu: nedeľa, 26. máj 2019

Odjazd z Bratislavy: 8:30

Ticha dolina Jan Dobsovic panorama

Poďte s nami spoznávať tajomné zákutia ramennej sústavy druhej najdlhšej európskej rieky – Dunaja.

Program splavu: odchod z Bratislavy 8:30, príchod na miesto začiatku splavu v okolí Vojky nad Dunajom, úvodná odborná inštruktáž k technike pádlovania a plavby v prúdiacej vode. Splav bude končiť pri obci Bodíky, odkiaľ nás mikrobus odvezie naspäť do Bratislavy.

Dĺžka trvania: asi 4 hodiny (10:00 – 14:00)

Dôležité upozornenia a podmienky účasti splavu: na splav neodporúčame zobrať deti mladšie ako 10 rokov. Je potrebné zobrať si jedlo, pitie, oblečenie proti spáleniu na slnku, opaľovací krém, ako obuv je vhodnejšia pevnejšia obuv (staré tenisky, obuv na vodné športy), pretože na niektorých miestach budú nutné prenášky lodí cez hrádze. Doklady, peňaženku a mobily je vhodné uložiť do nepremokavých vreciek. Záchranné vesty budú zabezpečené pre všetkých účastníkov, pričom menej zdatným plavcom ich použitie odporúčame. Zároveň odporúčame zobrať si vlastný ďalekohľad.

Náročnosť: z hľadiska obtiažnosti splavu ide o málo náročnú trasu, na niektorých miestach budú nutné prenášky lodí cez hrádze

Minimálny počet účastníkov splavu: 5 ľudí

Maximálny počet účastníkov splavu: 20 ľudí (10 člnov po dvoch ľuďoch)

Cena: 30,-€ / osoba

V cene je zahrnuté: doprava mikrobusom z Bratislavy a do Bratislavy, zapožičanie člnu s vybavením (vrátane záchranných viest), služby odborného sprievodcu

V cene NIE je zahrnuté: strava, individuálne cestovné poistenie

Organizátor splavu si vyhradzuje právo na presun alebo zrušenie akcie v prípade nepriaznivých meteorologických podmienok alebo výrazne zvýšenej hladiny riek.

Záväzná prihláška: Ramená Dunaja (doc), Ramená Dunaja (pdf)

Termín na zaslanie záväzných prihlášok sa predlžuje do 17. mája 2019. Prihlášky posielajte na info@watching.sk, v prípade potreby nás môžete kontaktovať aj telefonicky na 0903 751 330.

Prečítajte si, ako dopadli naše splavy v roku 2015 a 2017.

Všeobecné zmluvné podmienky