Na loďkách za vtákmi Karloveského ramena

pondelok, 24. apríla 2023

Pre vysokú hladinu Dunaja a nepriaznivú predpoveď počasia sme sa akciu rozhodli presunúť na nový termín: streda 3. mája 2023

exkurzia na vode – NOVINKA

Tento rok sme si pre Vás pripravili novinku, ktorou je spoznávanie krás Karloveského ramena na člnoch. Naučíme sa základy člnkovania, povieme si ako fungujú riečne ramená a započúvame sa do spevu našich vtákov. A ak budeme mať šťastie, možno sa nám večer ukáže aj bobor európsky (Castor fiber).

Čas stretnutia: Na výber sú dve možnosti, o 15:30 alebo o 17:30.

Miesto stretnutia: Lodenica v Karlovej Vsi

Dĺžka trvania: 1,5 – 2 hod.

Minimálny počet účastníkov: 6

Maximálny počet účastníkov: 15

Cena: 10 € / osoba

Cena pre deti do 12 rokov: 6 €

Platba je možná len na mieste v hotovosti.

V cene je zahrnuté: sprevádzanie, zapožičanie člnu s vybavením (vrátane záchranných viest)

V cene NIE je zahrnuté: strava, individuálne cestovné poistenie

Odporúčame doniesť si vlastný ďalekohľad.

Organizátor splavu si vyhradzuje právo na presun alebo zrušenie akcie v prípade nepriaznivých meteorologických podmienok alebo nepriaznivého stavu vodnej hladiny Dunaja.

Prihlásenie je možné iba e-mailom na info@watching.sk, najneskôr do 1. mája. Do e-mailu uveďte: meno, priezvisko, adresu a tel. číslo, počet osôb a ich vekovú kategóriu (do 12 rokov / dospelý). Predmet e-mailu: Karloveské rameno. Pošleme Vám potvrdzujúci e-mail (ak by ste neobdržali potvrdzujúci e-mail, kontaktujte nás; prosím skontrolujte si aj spam). Prihlásenie je záväzné.

Prihlásením dávate súhlas k odberu noviniek od CK watching.sk. (Takéto maily sú posielané len ojedinele.)

V prípade nepriaznivej predpovede počasia alebo nepriaznivého stavu vodnej hladiny Dunaja Vás budeme informovať o prípadnom zrušení akcie na našej webovej aj facebookovskej stránke, ako aj e-mailom a sms správou, večer pred konaním výletu. Akcia sa automaticky ruší, ak bude vydaná meteorologická výstraha Slovenským hydrometeorologickým ústavom. Výnimku tvorí výstraha pred vysokou/nízkou teplotou. V prípade takejto výstrahy sa výlet rušiť nemusí.

Bezplatné odhlásenie je možné viac ako 7 dní pred konaním akcie alebo (v prípade neskoršieho prihlásenia) do troch dní od prihlásenia. Pri odhlásení sa z akcie menej ako 7 dní pred jej konaním bude účtovaný storno poplatok vo výške 20% z dohodnutej sumy. V prípade odhlásenia menej ako 48 hod. pred konaním akcie, resp. nedostavenia sa na akciu budeme požadovať uhradenie storno poplatku vo výške 100% z ceny. Táto suma bude použitá na ďalší rozvoj cestovnej kancelárie. Ak sa akcia zruší alebo presunie a účastníkom nebude vyhovovať náhradný termín, bude im vrátená plná suma.

Túto akciu organizujeme v spolupráci s Karloveskou lodenicou.

Na tejto akcii budeme mať zapožičanú techniku od Swarovski optik, za čo veľmi pekne ďakujeme.

Všeobecné zmluvné podmienky